Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Zack Warden má své první zlato z Big AirV pátek byl na programu Big Air na BMX a všechny medaile z tohoto závodu putují do USA…

Zlatou dokázal poprvé ve své kariéře získat Zack Warden, který si nejcennější kov zajistil trikem Iron Lotus, což je takové kombo backflipu a bikeflipu, dále otočil Triple Tailwhip na quarterpipe a bylo vymalováno.

Stříbrnou medaili si domů veze Chad Kagy, když zvládl otočil Cliffhanger Backflip a poté Tailwhip Flair. Své úplně první umístění na stupních vítězů získal Morgan Wade, kterému se nejlépe povedla jeho poslední jízda, ve které udělal No-handed Backflip a také největší Triple Tailwhip v historii BMX.

Jeden z favoritů Kevin Robinson neustál No-handed 540 a museli u něj zasahovat lékaři. Kevin byl při vědomí, ale zamířil do místní nemocnice na prohlídku.

Do závodu zasáhl také domácí jezdec a to Douglas Leite, kterému se podařilo obsadit pátou pozici. Douglas svou nejlepší známku získal ve dvou jízdách a to v první a poslední (obě za 87.33).

Výsledky BMX Big Air
1. Zack Warden 93.66
2. Chad Kagy 92.66
3. Morgan Wade 92.00
4. Vince Byron 91.33
5. Douglas Leite 87.33
6. Colton Satterfield 87.00
7. Kevin Robinson 79.33
8. Steve McCann 71.66

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , , , ,