Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
Travis Pastrana NASCAR

Red Bull Content Pool - Images

Ve čtvrtek se Travis Pastrana zranil při Best Tricku a jeho účast v ostatních událostech X Games a debut v závodech byly odvolány. Ale Travis se možná na X Games ještě ukáže, jelikož v sobotu ráno odtrénoval pár kol v autě na rally.

Travis je pořád na seznamu jezdců pro nedělní RallyCross, ale zatím je vše ve výzkumné fázy, kdy se musí zjistit jestli by s tímto zraněním byl konkurenceschopný a také jestli by s tímto zraněním bylo bezpečné závodit.

Pastrana si v tréninku odjel jen tři kola a poté se vrátil ke svému týmu do depa, kde prováděli různé úpravy na jeho Subaru. Úpravy se týkají polohy pedálů a věcí, které mají vliv na jeho zranění.

To jestli Travis Pastrana nastoupí do závodu ještě není jisté. Ale jisté je, až se v pondělí vrátí domů, tak zamíří na operaci s kotníkem,ale daké s rukou, kterou si zranil minulý týden během tréninku na X Games.

Sdílet přes Facebook
Témata: ,